34,29zł

Xeramic Diesel Protector -40°C - Środek zapobiegający zamarzaniu
[X20121]

Xeramic Diesel Protector -40°C - Środek zapobiegający zamarzaniu

Xeramic Diesel Protector -40°C jest całorocznym, zaawansowanym technologicznie i wysoce skoncentrowanym dodatkiem uszlachetniającym do oleju napędowego. Preparat zapobiega tworzeniu się kryształków parafiny i gęstnieniu oleju w niskich temperaturach. Ułatwia start silnika i poprawia jego pracę, redukuje zużycie paliwa. Xeramic Diesel Protector jest skutecznym dodatkiem do temperatury -40°C (w zależności od stosowanego paliwa).

Zalecenia:

  • Xeramic Diesel Protector jest środkiem o działaniu zapobiegawczym - zabezpiecza ON przed wydzieleniem parafiny w niskich temperaturach. Należy go stosować przed zamarznięciem paliwa (krystalizacją parafiny) a co za tym idzie unieruchomieniem pojazdu. W przypadku zablokowania układu paliwowego pod wpływem niskich temperatur, skuteczność działania wszystkich preparatów tego typu jest ograniczona.
  • Xeramic Diesel Protector -40°C należy stosować od okresu jesiennego. 
  • ze względu na to, że Xeramic Diesel Protector -40°C jest produktem wysoce skoncentrowanym, może nastąpić jego żelowanie (zgęstnienie) w temperaturach znacznie poniżej 0°C. Jego zgęstnienie lub wręcz zamarznięcie nie powoduje utraty właściwości produktu. Należy nieznacznie go ogrzać, aby umożliwić wlanie do zbiornika paliwa. Przy temperaturach poniżej -20°C, zalecane jest przechowywanie produktu w ciepłym miejscu, aby ułatwić jego zastosowanie.

W celu uniknięcia problemów w okresie zimowym zaleca się stosowanie przez cały rok odpowiednich preparatów gwarantujących utrzymanie układu paliwowego w optymalnym stanie.

Opakowanie 1 L  preparatu wystarcza na 1200 litrów oleju napędowego.

Pojemność: 1 L

Recenzje
Producenci