44,07zł

Xeramic Ceramic Engine Protector - Ceramiczna ochrona silnika -
[X20103-1]

Xeramic Ceramic Engine Protector - Ceramiczna ochrona silnika -

Xeramic Ceramiczna Ochrona Silnika odczuwalnie zwiększa osiągi silnika i gwarantuje wzrost jego mocy.

Badania przeprowadzone przez renomowany Przemysłowy Instytut Motoryzacji (PIMOT) potwierdzają, iż stosowanie preparatu Ceramiczna Ochrona Silnika co 50.000 km, powoduje spadek zużycia paliwa o co najmniej 7%, zwiększenie mocy silnika o 4% i polepszenie przyśpieszenia o 8%.

Preparat ten, dzięki zastosowaniu materiału ceramicznego, daje wyjątkowe efekty nieporównywalne z żadnym innym produktem. Cząsteczki materiału ceramicznego przywierają do metalowych części silnika zapewniając im maksymalną ochronę, szczególnie podczas rozruchu zimnego silnika.

Produkt może być stosowany we wszystkich typach jednostek napędowych (po przebiegu 5 .000 km) i dodawany do:

  • olejów mineralnych,
  • syntetycznych,
  • półsyntetycznych.

Zapewnia długotrwałą ochronę silnika i gwarantuje wzrost jego mocy. Poprzez zmniejszenie tarcia dodatkowo uzyskuje bardziej efektywne spalanie paliwa, co powoduje oszczędności w jego zużyciu i zmniejszenie emisji szkodliwych gazów wydechowych (CO, HC). Produkt nie jest szkodliwy dla katalizatorów spalin, nie zapycha filtrów i kanalików olejowych.

Opakowanie 250 ml przeznaczone jest do silników o pojemności miski olejowej do 4 L oleju; w stosunku do miski olejowej powyżej 4 L należy podwoić proporcje.

Pojemność: 250 ml

Recenzje
Producenci