19,78zł

CarPlan Kleen Air - Bezinwazyjny odgrzybiacz klimatyzacji, czyśc

CarPlan Kleen Air - Bezinwazyjny odgrzybiacz klimatyzacji, czyśc

Preparat do czyszczenia klimatyzacji CarPlan Kleen Air to specjalnie opracowana formuła niszcząca bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki pleśni zbierające się w elementach układu klimatyzacyjnego. Osiadające w układzie mikroorganizmy wywołują nieprzyjemny zapach i co gorsze mogą również powodować problemy zdrowotne.
Carplan Kleen Air to szybki, prosty, bezpieczny i zupełnie INNOWACYJNY sposób czyszczenia układów klimatyzacyjnych. Przy jego aplikacji nie ma konieczności używania jakichkolwiek narzędzi czy też rozbierania układu klimatyzacyjnego. Cały zabieg czyszczenia klimatyzacji trwa około 10 minut i praktycznie odbywa się bez twojego udziału.
CarPlan Kleen Air zawiera silne środki antybakteryjne niszczące drobnoustroje oraz związki odświeżające powietrze. Po użyciu pozostawia przyjmy cytrusowy zapach. Jest w pełni bezpieczny dla człowieka i zwierząt.

Produkt Carplan Kleen Air został przetestowany tak aby sprostać wymaganiom europejskiego standardu BS EN 1276 i BS EN 1650 pod względem efektywności neutralizacji bakterii i grzybów najczęściej spotykanych w samochodowych układach klimatyzacji.

Carplan Kleen Air jest odpowiedni do stosowania ze wszystkimi systemami klimatyzacji

Sposób użycia:
1. Porządnie wstrząsnąć pojemnikiem przed użyciem.

2. Uruchomić samochód, włączyć klimatyzację na maksymalną moc ustawiając cyrkulację wewnętrzną. Otworzyć wszystkie dmuchawy i upewnić się, że okna są dokładnie zamknięte.

3. Zsunąć najbliżej jak to możliwe przednie siedzenie pasażera i maksymalnie, do przodu złożyć oparcie fotela.

4. Umieścić aerozol na małym ręczniku/ szmatce za złożonym siedzeniem, w miejscu gdzie trzymane są nogi pasażera siedzącego na tylnym fotelu. Upewnić się, że spryskiwacz opakowania jest w miarę możliwości skierowany na środek samochodu.

5. Wcisnąć wtryskiwacz tak aby zatrzask zablokował go w pozycji spryskującej. Upewnić się że w tym momencie twarz i oczy nie są trzymane bezpośrednio nad spryskiwaczem.

6. Wyjść z samochodu upewniając się, że wszystkie drzwi są zamknięte.

7. Odczekać ok. 10 minut aż opakowanie w całości się opróżni, a środki antybakteryjne porządnie przenikną układ klimatyzacji.

8. Usunąć opakowanie i wytrzeć jakiekolwiek ślady wilgoci z tylnego siedzenia, szyb czy elementów plastikowych. Preparat jest w pełni neutralny dla tkanin, skóry czy plastiku nie pozostawia żadnych plam i odbarwień.

Unikać palenia w pobliżu samochodu w momencie kiedy stosowany jest produkt Kleen Air i chwilę po tym jak opakowanie zostało w pełni opróżnione. Nie stosować w warunkach zimowych przy niskich i ujemnych temperaturach.

Recenzje
Producenci