92,74zł

Nerta Anti-Insekt 5l - koncentrat

Nerta Anti-Insekt 5l - koncentrat

Nerta Anti-Insekt jest płynnym, lekko zasadowym koncentratem przeznaczonym do usuwania insektów z karoserii. Dzięki specyficznemu składowi Nerta Anti-Insekt można stosować na różne sposoby, np.: przy użyciu atomizera na chemicznej linii myjącej myjni samochodowej oraz jako środek do mycia wstępnego przy zastosowaniu myjących urządzeń wysokociśnieniowych.

Sposób użycia:

  1. W atomizerach: 1 litr ANTI-INSEKT NERTA rozcieńczyć w 9 litrach wody. Myć z dołu do góry. Pozostawić na około 30-60 sekund (nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na karoserii). Spłukać pod ciśnieniem, najlepiej ciepłą wodą o temperaturze około 50o C.
  2. Chemiczna linia myjąca myjni samochodowej: Urządzenia te posiadają zwykle pompę dozującą. W takim wypadku ANTI-INSEKT NERTA zasysany jest w postaci nierozcieńczonej. Pompę dozującą ustawić w ten sposób, by na dyszy wtryskowej otrzymać roztwór 1 %.
  3. Środek do mycia wstępnego do myjących urządzeń wysokociśnieniowych: 1-2 litry ANTI-INSEKT NERTA na 10 litrów wody. Kurek dozujący ustawić tak aby na dyszy wtryskowej otrzymać koncentrat od 0,5 do 3%. Z powodu dużego zużycia wody przez myjące urządzenia wysokociśnieniowe ta metoda zwalczania insektów jest mniej ekonomiczna niż przy zastosowaniu atomizera. Mimo to doskonała przy myciu wstępnym.

Ważne:

Nerta Anti-Insekt nie pozostawiać na karoserii w stanie suchym. W wypadku spryskiwania bardzo gorących i matowych powierzchni zaleca się uprzednio zwilżyć; nie należy podczas mycia stawiać samochodu na słońcu.

Specyfikacja techniczna:

  • pH: około 10,5
  • c.wł.: 1100
  • Rozkład biologiczny: ponad 90%
Recenzje
Producenci