1. SONAX-804.300 Suchy smar z teflonem 400 ml
  [804.300]

  29,62zł


  Beztłuszczowy, suchy smar na bazie teflonu (PTFE). Zalecany do użycia w zakurzonym środowisku, smaruje wszystkie ruchome powierzchnie, prowadnice, łańcuchy, przewody oraz koła zębate. Pozostawia cienką warstwę odpychająca brud i wodę. Posiada znakomite właściwości tłumiące. Dzięki doskonałej przyczepności nie ścieka i nie rozpryskuje się. Odporny na temperatury w zakresie od -30°C do 100°C. Z wymienną dyszą do precyzyjnego natrysku.

  Sposób użycia:
  Wstrząsnąć przed użyciem. Spryskać równomiernie suchą, czystą i odtłuszczoną powierzchnię. Po około 2 minutach czynność powtórzyć. W celu uzyskania szerszego strumienia należy usunąć rurkę z zaworu.

  Działa drażniąco na skórę. Działa toksycznie na organizmy wodne; może powodować długo utrzymujące się niekorzystne zmiany w środowisku wodnym. Opary mogą wywołać uczucie senności i zawroty głowy. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Unikać zanieczyszczenia skóry. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów: niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.
  POJEMNIK POD CIŚNIENIIEM: Chronić przed słońcem i nagrzaniem powyżej temperatury 50°C. Nie przekłuwać ani nie spalać, także po zużyciu. Nie rozpylać na otwartym płomieniem lub żarzącym się materiałem. Chronić przed źródłami zapłonu  - nie palić w czasie rozpylania. Chronić przed dziećmi. Stosowanie produktu w pomieszczeniach nie dość wentylowanych może spowodować powstanie mieszanek wybuchowych.

   

  Pojemność: 400 ml

  Recenzje
Producenci